Přeskočit na hlavní obsah

Zkouška odvahy, krmení zvířat a týmová hra. Tak vypadal teambuilding Ekospolu v ZOO Tábor


Pro utužení pracovních vztahů, ale také jako odreagování od každodenní práce, se zaměstnanci společnosti Ekospol vydali na teambuilding s příznačným názvem „Pevnost ZOOYARD“. Akce se uskutečnila v ZOO Tábor, jejímž je Ekospol zároveň generálním partnerem. Na zaměstnance čekal pestrý a opravdu nevšední den plný zábavy a dobrodružství.

Nejočekávanějším bodem programu byla komentovaná krmení, která si o víkendech mohou užít i návštěvníci zoologické zahrady. Zkušení ošetřovatelé představili místní zvířecí obyvatele, například medvědy baribaly, daňky, makaky, malpy či nosály. Ošetřovatelé i zvířata sklidili velký úspěch, komentovaná krmení si pochvalovali všichni účastníci teambuildingu. Následovalo odpoledne plné soutěží a to jak těch pohybových, tak vědomostních. Týmy bojovaly o čas a kromě nejrůznějších křížovek a doplňovaček je čekala také zkouška odvahy. Sladké odměny se nakonec dočkal každý.

„Celý den se i přes nepřízeň počasí velice vydařil a všichni odcházeli spokojení a plní nových zážitků. Pro posílení vzájemných vztahů jsou tyto akce neocenitelné. Prostředí ZOO Tábor je navíc velice zajímavé a vřele můžu tohle místo doporučit pro konání teambuildingů i dalším firmám,“ doplňuje Jan Zipser ředitel personálního sektoru společnosti Ekospol.

Pravidelné teambuildingové aktivity nejsou jediným benefitem, který dlouhodobý lídr bytové výstavby Ekospol nabízí. Zaměstnanci mohou navštěvovat různá sportoviště díky Multisport kartě či využívat špičkovou zdravotní péči v Nemocnici na Homolce. „Tím hlavním, co láká spousty zájemců do naší firmy, je možnost uplatnit své nápady, dosáhnout rychlého karierního růstu a podílet se proměně mnoha částí hlavního města,“ vyjmenovává hlavní lákadla firmy její generální ředitel a předseda představenstva Evžen Korec a dodává, že i mladí manažeři mohou v Ekospolu velmi rychle dosáhnout na milionové roční platy.


Komentáře

  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

    OdpovědětVymazat
  2. Fajn fotky. Jen je to nějaký divný. Ale já mám teambuilding akce taky rád. Je to fajn příležitost, jak se spojit s podřízenými a zároveň utužit vztahy s nadřízenými. A v neposlední řadě se občas pořádně odvázat. Záleží samozřejmě, jak je to podané. Někdy je to celovíkendová párty a někdy je to přínosné školení. ;-)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

V rezervaci velkých kopytníků se letos narodilo již pět mláďat zubrů, tři hříbata a deset telat praturů

Sezonu bohatou na přírůstky zažívá milovická rezervace velkých kopytníků. Stádu zubrů se letos narodilo zatím pět mláďat. Počet zubrů se tak zvýšil na 46 zvířat a je tak nejvyšší za desetiletou historii rezervace. Milovické stádo tak potvrdilo svoji pozici největšího chovu těchto vzácných býložravců v České republice. Divokým koním se v Milovicích letos zatím narodila tři hříbata a stádu zpětně šlechtěných praturů deset telat. „Přírůstky v milovické rezervaci nejsou důležité jenom proto, že ukazují, že velcí kopytníci mají v této lokalitě vhodné podmínky. Odrostlá mláďata bezplatně poskytujeme nově vznikajícím rezervacím po celé České republice, takže přírůstky pomáhají rozšiřovat a zlevňovat tento způsob péče o velké krajinné celky,“ uvedl Dalibor Dostál, ředitel ochranářské společnosti Česká krajina, která milovickou rezervaci velkých kopytníků založila v roce 2015 ve spolupráci s vědci.        Kromě zakládání nových rezervací v...

Dobrovolníci odstraňovali invazní celíky kanadské v milovické rezervaci

Porosty nebezpečné invazní rostliny celíku kanadského odstraňovali dobrovolníci z kybernetické společnosti Resistant AI v rezervaci velkých kopytníků v bývalém vojenském prostoru Milovice. Nepůvodní druh rostliny pochází ze Severní Ameriky. V Česku a v celé Evropě patří k nejnebezpečnějším nepůvodním druhům. Její husté, žlutě kvetoucí porosty vytlačují z české přírody původní druhy rostlin, včetně vzácných a ohrožených druhů. „Odstraňování invazních druhů věnujeme v milovické rezervaci velkou pozornost. Celík kanadský patří mezi čtyři druhy, které v této lokalitě představují největší riziko. Mezi dalšími jsou lupina mnoholistí, z dřevin pak trnovník akát a javor jasanolistý,“ uvedl Dalibor Dostál z ochranářské společnosti Česká krajina, která milovickou rezervaci založila ve spolupráci s vědci v roce 2015. Zatímco invazní celíky a lupiny ochránci přírody odstraňují s pomocí dobrovolníků, javory jasanolisté s pomocí te...

První kancelář po sedmnácti letech existence. Projekt se stovkami zvířat i hektarů získal základní zázemí

První zázemí získala v letošním roce ochranářská společnost Česká krajina. I když vznikla již před 17 lety, v roce 2007, a v letech 2015 a 2018 založila dvě rezervace velkých kopytníků v Milovicích a v Národním parku Podyjí, až do letošního roku fungovala bez kanceláře. „Od začátku jsem se snažil o maximálně úsporný model, tak, aby co nejvíce peněz šlo přímo do obnovy přírody a neutápělo se v provozních nákladech. Proto jsem až do loňského roku na projektu pracoval z domova, takže pro neziskovou organizaci to znamenalo nulové náklady na nájem prostor, elektřinu, vodu i topení. Díky tomu se za sedmnáct let její existence ušetřily stovky tisíc korun na provozních nákladech,“ říká Dalibor Dostál, zakladatel ochranářské společnosti Česká krajina. V posledních letech bylo však řízení projektu z domácího prostředí stále složitější. Dvě rezervace se postupně rozrostly na současných 420 hektarů, což odpovídá průměrně rozloze tří zemědělských podniků ...